Letní prodloužený víkend na Habřině:

- joga terapie - aromaterapie - hudební lázeň

S radostí zveme opět v srpnu na Habřinu! Vloni to  byla veliká krása - letos přidáváme den navíc - užijeme si od čtvrtka do neděle - těšíme se velmi!

AKCE ROKU 2023:

Joga a Shiatsu v pěti proměnách

Třídenní podzimní zastavení, spojené s péčí o sebe v barevném Českém lese. Každé ráno s hodinkou terapeutické jogy na probuzení, večer s uvolňující jogovou praxí a meditací. Shiatsu masáž, která pomáhá při únavě, úzkostech, nespavosti, uvolňuje bolest svalů, bolesti hlavy, zad, kloubů. Je možné využít saunu, ponořit se do bylinkové koupele. To vše ve zrekonstruovaném domě na polosamotě poblíž Bystřice pod Radbuzou.

https://www.e-chalupy.cz/sumava/ubytovani-bystrice-chalupa-v-ceskem-lese-pronajem-14057.php

Letní víkend - joga terapie - aromaterapie:

Po covidové pauze opět zveme s Lenkou Dorou Stejskalovou https://www.studioosm.cz/lenka-dora-stejskalova/ na společný víkend - tentokrát do Českého Středohoří. A tam - mezi dávnými sopkami se to všechno stane:-)

S nohama na zemi, srdcem v dlaních a hlavou v oblacích

Prožitkový seminář na téma rovnováhy v životě může pomoci, pokud se potřebujeme podívat na "hodnou holku" v nás. Projdeme společně praxí jemné jogy, prohlédneme si téma rovnováhy z více úhlů pohledu. Třeba z pohledu uplatnění principu Ahimsa/nenásilí (ve vztahu k sobě) a principu Tapas/disciplína (jak nezapomenout na svůj záměr, když na nás okolí tlačí).Navštívíme také alespoň na několik hodin "Lázně duševní", do kterých nás uvede terapeutka Iva Aliana Bendová https://www.myslenkologie.cz